W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo wszystko to, co potrzebne jest do tego aby z rozmachem przeprowadzić wymarzone wesele, urodziny, chrzciny jak również przeżyć nie zapomnianą zabawę sylwestrową lub karnawałową.

Dom Weselny Wenecja oferuję Państwu kompleksową obsługę wesel i imprez okolicznościowych takich jak urodziny, chrzciny czy rocznice. Nasze doświadczenie przekłada się na profesjonalne organizowanie uroczystości, fachową pomoc oraz doradztwo. Do każdego eventu podchodzimy indywidualnie oraz z niezwykłą starannością tak aby wystrój wnętrza jak i menu odpowiadały Państwu Młodym jaki i gościom przybyłym na uroczystość. 

Menu jest ustalane indywidualnie i zawsze jest dobierane pod konkretne wymagania Państwa Młodych. Wszystkie dania, przekąski oraz desery przygotowywane są na miejscu pod czujnym okiem Szefa Kuchni. Przestronna sala na ponad 200 osób z wydzielonym miejścem tanecznym, profesjonalnym oświetleniem i klimatyzacją zachwyci gości swoim klimatem. Do dyspozycji gości mamy również przestronne i wygodne pokoje w których to po upojnej nocy i tańcach do samego rana może wygodnie odpocząć. 

Nasz Dom Weselny położny jest w cichej i przejemnej okolicy. Zachęcamy do spacerów i podziwiania okolicznych zabytków architektury jak pięknej przyrody. Idealne miejsce na przeżycie nie zapomnianych chwil.